O Portalu

Portal Katolicki.net pojawił się w internecie 10 marca 2006 roku.

Portal działa w duchu nauki kościoła rzymskokatolickiego. 

Portal Katolicki.net jest ciągle tworzony, będziemy bardzo wdzięczni za przesyłanie wszelkich uwag, propozycji, słów krytyki. Cały czas poszukujemy również osób chętnych do pomocy, czekamy na Twoje artykuły i wszystko, czym chciałbyś wzbogacić Katolicki.net.

Szczególne podziękowania za wkład w uruchomienie i tworzenie Portalu pragniemy skierować do Księdza Prałata Grzegorza Szewczyka. Bez jego pomocy i otwartości, portal w ogóle nie zaistniałby w sieci. Dziękujemy również jego następcy, proboszczowi parafii Matki Bożej Zwycięskiej ks. Marianowi Chyrcowi, byłemu wikaremu; ks. Mariuszowi Słoninie, za wielką pomoc, szczególnie w listach, które do Was pisał. Ks. Rafałowi Starzakowi, za niezwykle wartościowe kazania pasyjne, Księdzu Stanisławowi Czernikowi za wielokrotne wspieranie i obsługiwanie rezerwacji intencji Mszy Świętych zamawianych przez portal, ks. Bartłomiejowi Bartosikowi, Siostrom Teresie i Dorocie za szczególną pomoc w utworzeniu działu dla dzieci. Dziękujemy Pawłowi Piwowarczykowi za wielokrotną pomoc, za materiały, które nadsyłał. Łukaszowi Krzyworzece za moderację Forum Dyskusyjnego, i wszystkim innym bezimiennym. Bóg Zapłać!

Portal od początku istnienia był wspierany przez Parafię Matki Bożej Zwycięskiej w Krakowie - Borku Fałęckim, natomiast od stycznia 2021 roku jest pod patronatem Bazyliki św. Floriana w Krakowie.

W jubileuszowym roku 15-lecia istnienia Portalu, przyszedł czas na nowe logo. Poprzednie istniało niezmiennie od początku.


Logo od 1 stycznia 2021 roku


Logo od 10 marca 2006 do końca 2020 roku

 


Twórcą i redaktorem portalu Katolicki.net jest Piotr Ładoś